Máme nový e-shop! Doména funkydog.sk nefunguje. Prosím prejdite na www.funkydog.cz ĎAKUJEME

O Bobinke


Prichýlili sme k nám s Kadlíkom malú Bobinku. Je to jedna malá krásavica vo veku cca 7 rokov, ktorá hľadá milujúci domov.

Našli ju na ulici na Slovensku pri Rožňave a bohužiaľ útulky v okolí bolí plné, tak sa dostala k nám. Jedna paní, ktorá sa už stará o 15 psíkov u seba doma, ju doniesla do Prahy. 

Bobinka je bojazlivá, ale zároveň veľmi pokojná, takže jej viacej vyhovuje miestečko, kde má kľud.

Je to dušička, čo si isto veľa vytrpela. Asi bola celý život len vonku, niekde na dvore, či osade...Doma je ale rada, spinká, je pokojná. Vonku sa bojí, veľa vzruchov a maličkosť ju dokáže vystrašiť.

Zatiaľ sa len učíme, aby hygienicke potreby vykonávala vonku, ale zdá sa, že práve kvôli tomu, ako je vystresovaná vonku, tak jej to moc nejde. Ale robíme pokroky a verím, že postupne to zvládne :)

Kadlino je z nej trochu vystresovaný, je zvyknutý byť sám so mnou a mať moju celú pozornosť. Ale tiež vidím ako sa to postupne trošku zlepšuje. 

Je krásne pozorovať pokroky, ktoré Bobinka robí a ako sa každým dňom raduje a teší čím ďalej tým viac. Keď prídem domov, tak je tak milo vytešená, škerí sa od ucha k uchu a je skutočne milučká.

Pomôžte Bobinke nájsť domov. Kontaktujte ma priamo na +420 774 791 987 alebo funky.dog.bow.ties@gmail.com

Bobinka doma        Doma


Napíšte svoj komentár


Upozorňujeme, že komentáre musia byť schválené pred zverejnením