Máme nový e-shop! Doména funkydog.sk nefunguje. Prosím prejdite na www.funkydog.cz ĎAKUJEME

Čo prináša rok psa? A viete čo znamená?


Blíži sa dátum 16.2 keby začne podľa čínskeho kalendáru rok psa a bude trvať do 4.2.2019. Čo to znamená?

 

Pes je symbolom energetickej zmeny divokých a neskrotených myšlienok na vedomé a umiernené. Vlk vnútri človeka sa môže za pomoci vôle, vedomia a úprimnosti zmeniť na skroteného psa, čo vám pomôže pri dôležitých zmenách životného štýlu, napríklad ak chcete prestať fajčiť.

Pes je charakterizovaný ako bojovník za spravedlnosť a je symbolom vernosti. Preto sa môžeme v tomto roku tešiť na pevnejšie presadzovanie spravodlivosti, volaniu po záklaných právach a slobode. Celkovo je pes najsympatickejším znamením v čínskom zverokruhu.

Jedná sa o rok psa zemského alebo tiež hnedého (konkrétne mu bude vládnuť pes salašnícky), čo znamená, že pri chystajúcich sa zmenách nebude so zbraňou v ruke ale bude bojovať s pomocou inteligencie a vnútronej sily. Zemský pes má veľký talent na prežitie, takže bude rozumne hľadať riešenie aj v komplikovaných situáciach.

Na druhú stranu je však pes podozrievavý a vzhľadom na svoju veľkú intuíciu môže mať problémy so spracovávaním emócií z okolia. A tak sa môže stať, že dostanú zabrať vaše nervy, keď budete ceriť zuby a nebude s vami rozumná reč. Preto je dôležité vnímať, že aký je obsah podvedomia, taký je náš život. Bude to rok vyhrotených dualít a rôznych konfrontácií, ale aj tak nás čaká viac optimizmu ako pesimizmu.

Všeobecne nám rok psa prinesie ochranu, oddanosť, harmóniu a to hlavne do rodiny a aj do vyšších ľuďských spoločností.

Ja som si už na Vianoce kúpila krásny ručne vyrobený prívesok Astarte jewels práve v znamení psa a mojím rodným kameňom, čo je rubín. Náramok denne nosím a častokrát sa naňho počas dňa pozerám, keď potrebujem zastaviť a rozmyslieť čo a ako ďalej. Rovnako mi dodáva silu a energiu bojovať v mojom vysnenom góle pomáhať zvieratám v núdzi cez FUNKY DOG nielen u nás doma (Česko a Slovensko) ale aj v zahraničí. Verím, že budeme mať spoločne veľa síl bojovať za práva zvierat a rok psa nám v tom pomôže.


Napíšte svoj komentár


Upozorňujeme, že komentáre musia byť schválené pred zverejnením