Menu
Nákupný košík 0

Vitajte u nás!

Charitatívna funky móda pre chlpáčov aj páničkov 

FUNKY DOG je štýlová značka, ktorá pomáha zvieratám v núdzi, všetky naše produkty sú vyrábané v Českej republike s ohľadom na životné prostredie, zvieratá aj ľudí. Všetky textilné výrobky sú vyrobené v chránenej dielni. Používame prevažne prírodné materiály ako je bavlna, ľan a Piñatex - rastlinná alternatíva kože z vlákien ananásových listov. 

Z cien jednotlivých produktov darujeme od 10% do 30% útulkom a organizáciam, ktoré sa venujú záchrane zvierat - prečítajte si o nich na stránke "ako pomáhame". Od založenia značky v lete 2015 sme pomohli v hodnote 1 013 055 Kč! Peniaze rozdeľujeme podľa krajín, kde ste si produkty zakúpili. Hlavným produktom je originálny psí motýlik, ktorý je zároveň symbolom podpory a hlavným logom. 

Neustále prinášame nové produkty a rozširujeme sieť predajných miest, kde FUNKY DOG produkty predávajú - Česko, Slovensko, Taliansko, Rakúsko, Nemecko či dokonca Kanada. Tu nájdeš zoznam predajných miest.

Všetky produkty FUNKY DOG nájdeš v e-shope, prípadne nás kontaktuj, a radi prípravíme aj objednávku podľa želania. 

Liquid error: Could not find asset snippets/currencies.liquid Liquid error: Could not find asset snippets/currencies.liquid